• Yenilendi
50/100 Metre Su Geçirmez Survival Acil Kurtarma Mil Tipi III Paraşüt Yangın Kav Kordon 550 Paracord Halat 7 Iç ipliklerini

50/100 Metre Su Geçirmez Survival Acil Kurtarma Mil Tipi III Paraşüt Yangın Kav Kordon 550 Paracord Halat 7 Iç ipliklerini

₺ 6.79
₺ 7.99
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

50/100 Metre Su Geçirmez Survival Acil Kurtarma Askeri Tip III 550 Paracord Paraşüt Yangın Kav Kordon Halat Kordon olta bakır Tel 7 Iç TellerininYOUGLE Fire Cord bizim benzersiz paraşüt kordon entegre 3 potansiyel hayat kurtarıcı survival ipliklerini içine bizim popüler yüksek -performans MIL-SPEC 550 kordon. Bizim paracord 100% Naylon yapılır, çapı 4mm olduğunu, ve 21 içerir bireysel ipliklerini, örgülü yedi ciddi içine-güçlü 3-strand iplikler. Biz daha sonra ettik entegre bir tek askılı kolye of su geçirmez mumlu jüt için başlangıç yangınlar, bir 25-lb. Mono-filament olta alıcı için gıda, ve bir 30 AWG bakır tel için kullanılabilir tuzaklarına, iletken tel, ve diğer acil ihtiyaçları. yangın Kordon nihai paracord yedek ve aynı zamanda olarak bilinen Survival Kordon.Burada iç tellerinin vardır :
(1) MIL-SPEC 550 KORDON-Yedi bireysel 3-katlı örgülü tellerinin olmuştur önceden daralmış için kaliteli.
(2) olta-Bir tek şeffaf iplikçik 25 lb. testi, yüksek mukavemetli mono-filament olta.
(3) MUMLU JÜT-Bir tek askılı kolye bizim tescilli su geçirmez twisted fiber jüt, hızlı başlangıç yangınlar için tasarlanmış bir acil. Bu piyasada en iyi yangın-başlangıç strand. Hatta bir downpour, bir çift kıvılcım başlatmak yangın sağ up.
(4) TRAMPET BAKıR TEL-Bir tek askılı kolye bizim 30 AWG tescilli alaşım güçlü, iletken, ve manyetik olmayan. Için mükemmel küçük tuzaklarına, iletken tel, anten, ve diğer ustaca survival fikirleri.
(5) MARK KORDON-Kullanım işareti kordon düzeltmek veya asmak bir ağaç üzerinde kayıp olma yol üzerinde karmaşık arazi (woodland, çöl veya rainforest)SU GEÇIRMEZ YANGıN KAV IÇIN WIN!
Orada diğer paracords aksine, fire Cord entegre bir tescilli su geçirmez mumlu jüt elyaf olduğunu tutuşturur hızlı için yardımcı ışık bir yangın bir acil. Hatta en kötü downpour, bizim jüt tutuşturur hızla sıcak ve aşçı gıda olsun yardımcı olmak için. Biz bile vardı bağımsız bir 3rd-party testi iliklerine tarafından bizim ürün için suya 4 saat, ve sonra ışık bu.. iki grev bir ferro-çubuk oldu tüm sürdü.Bir ateş yakmak sadece :
1. küçük toplamak dallar, çim, ve hızla yakmak olabilir bırakır
2. özü yaklaşık 2-3 ayak jüt gelen Fire Cord
3. pulverize ve kabartmak mumlu jüt içine bir kuş yuvası (veya top) yaklaşık 2-3 inç çapında
4. bir alanda kuş yuvası yerleştirin korumalı rüzgar
5. grev kuş yuvası ile ferro çubuk kadar yaktı
6. eklemek giderek daha büyük boyutlu korumak için kav yangınNIHAI IŞÇILIĞI PARACORDEn yaygın hakkında soru sordu bizim Fire Cord olduğunu paracord el sanatları ve diğer için kullanılan olabilir projeleri. Kesinlikle! Sadece 1mm daha kalın standart MIL-SPEC paracord, fire Cord işletmeler tarafından kullanılıyor tüm dünyada kendi premium paracord ürünleri oluşturmak için. Paracord yapılmış olabilir eğer, bu yapılabilir Fire Cord ile daha iyi.
-Survival Bilezikler
-Köpek tasmaları ve Tasmalar
-Beyzbol Kolye
-Iş Boyunluklar & Boot Danteller
-Bıçak Kabzalardan & Axe Kolu Sarar

RM114967684963588

Anahtar Özellikler

Uzunluğu (m):
50 Feet, 100 Feet
Marka Adı:
Yougle
tip:
Tinder Paracord

Benzer ürünler kategorisinde